Επικοινωνία

Απονομή Επάθλων Αγώνων Ανοικτής Θάλασσας Δευτέρα, 6 Ιουνίου 2016

Πλάι στο κύμα, στο Εντευκτήριο του Ιστιοπλοϊκού Ομίλου Πατρών πραγματοποιήθηκε, το Σάββατο 4/6/16, η Τελετή Απονομής Επάθλων στους νικητές των τριών πρώτων αγώνων της φετινής αγωνιστικής περιόδου, «ΘΥΣΙΑΣ», «ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ» και «ΤΡΑΒΕΡΣΟ», μεταξύ κυβερνητών, πληρωμάτων και φίλων της ιστιοπλοΐας.

Τα σκάφη που βραβεύτηκαν είναι τα εξής:

ΑΓΩΝΑΣ «ΘΥΣΙΑΣ»

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΚΑΦΟΣ

   

ORC international

     

1η νίκη

ΦΟΙΒΗ

   
   

κυβερνήτης

ΚΑΝΔΡΗ ΧΑΡΗ

   

πλήρωμα

GRONKOWSKA ANNA

     

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΖΕΛΑ

     

ΚΑΝΔΡΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ

     

ΚΑΝΔΡΗ ΝΕΦΕΛΗ

     

ΠΑΡΛΑΒΑΝΤΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2η νίκη

ΣΩΚΡΑΤΗΣ Π.

   
   

κυβερνήτες

ΜΠΑΡΜΠΕΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

     

ΤΑΡΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

   

πλήρωμα

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

     

ΣΑΦΡΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

     

ΣΙΜΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

     

ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ORC Club

     

1η νίκη

CAPT. YIOTIS

   
   

κυβερνήτης

ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΓΙΩΤΗΣ

   

πλήρωμα

ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

     

ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

     

ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

     

ΜΠΑΛΤΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ

     

ΟΡΡΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

     

ΧΟΛΗ ΠΑΝΩΡΑΙΑ

     

ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2η νίκη

ΙΡΙΣ

   
   

κυβερνήτης

ΤΣΕΛΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

   

πλήρωμα

ΑΝΔΡΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

     

ΚΟΛΟΒΕΝΤΖΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

     

ΜΟΥΡΟΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

     

ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

     

ΣΑΜΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

3η νίκη

ΠΗΓΑΣΟΣ

   
   

κυβερνήτης

ΣΙΩΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

   

πλήρωμα

ΔΕΒΕΛΕΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

     

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

     

ΚΟΚΚΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ORC Club N/S

     

1η νίκη

EX ANIMO

   
   

κυβερνήτης

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

   

πλήρωμα

ΜΑΚΡΥΝΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

     

ΤΣΑΛΑΜΑΔΟΥΡΟΥ ΧΑΡΑ

2η νίκη

ΕΒΖΑΝ

   
   

κυβερνήτης

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

   

πλήρωμα

ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ

     

ΣΦΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

 

ΑΓΩΝΑΣ «ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ»

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΚΑΦΟΣ

   

ORC international

     

1η νίκη

BIDOURIK

   
   

κυβερνήτης

CORBETT PHILIP

   

πλήρωμα

ΚΟΥΒΕΛΗ ΧΑΡΑ

     

ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

     

ΣΙΜΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

2η νίκη

ΦΟΙΒΗ

   
   

κυβερνήτης

ΚΑΝΔΡΗΣ ΧΑΡΗΣ

   

πλήρωμα

ΑΝΤΥΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΑΡΙΟΣ

     

ΗΛΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

     

ΠΑΡΛΑΒΑΝΤΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ORC Club

     

1η νίκη

ΩΚΥΡΡΟΗ

   
   

κυβερνήτης

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

   

πλήρωμα

ΜΟΥΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

     

ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΠΑΝΟΣ

     

ΠΑΠΑΔΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2η νίκη

CAPT. YIOTIS

   
   

κυβερνήτης

ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

   

πλήρωμα

ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΓΙΩΤΗΣ

     

ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

     

ΞΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

     

ΣΟΓΙΑΣ ΓΙΑΝΝΟΣ

     

ΧΑΖΑΠΗ ΕΥΑ

ORC Club N/S

     

1η νίκη

EX ANIMO

   
   

κυβερνήτης

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

   

πλήρωμα

ΜΑΚΡΥΝΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

     

ΜΑΤΘΑΙΑΚΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

     

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

     

ΤΣΑΛΑΜΑΔΟΥΡΟΥ ΧΑΡΑ

 

ΑΓΩΝΑΣ «ΤΡΑΒΕΡΣΟ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΚΑΦΟΣ

   

ORC international

     

1η νίκη

BIDOURIK

   
   

κυβερνήτης

CORBETT PHILIP

   

πλήρωμα

ΚΟΥΒΕΛΗ ΧΑΡΑ

     

ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

     

ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

     

ΣΙΜΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

2η νίκη

ΣΩΚΡΑΤΗΣ Π.

   
   

κυβερνήτης

ΜΠΑΡΜΠΕΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

   

πλήρωμα

ΑΝΥΦΑΝΤΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ

     

ΖΟΛΩΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

     

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

     

ΛΟΤΣΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ORC Club

     

1η νίκη

ΙΡΙΣ

   
   

κυβερνήτης

ΤΣΕΛΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

   

πλήρωμα

ΑΝΔΡΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

     

ΚΟΛΟΒΕΝΤΖΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

     

ΜΟΥΡΟΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2η νίκη

ΕΥ

   
   

κυβερνήτης

ΚΑΝΤΖΟΣ ΗΛΙΑΣ

   

πλήρωμα

ΚΥΡΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

     

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

     

ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

3η νίκη

ΚΙΡΚΗ ΙΙ

   
   

κυβερνήτης

ΜΑΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

   

πλήρωμα

ΚΥΔΩΝΙΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

     

ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

     

ΦΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ORC Club N/S

     

1η νίκη

ΜΟΥΖΙΚΑ

   
   

κυβερνήτης

ΣΙΩΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

   

πλήρωμα

ΜΠΑΦΑΛΟΥΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2η νίκη

EX ANIMO

   
   

κυβερνήτης

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

   

πλήρωμα

ΜΑΚΡΥΝΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

     

ΜΑΤΘΑΙΑΚΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

     

ΜΕΛΙΓΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

     

ΤΖΑΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

     

ΤΣΑΛΑΜΑΔΟΥΡΟΥ ΧΑΡΑ